Пошук гарячих турів в Албанію онлайн

Албанія

Албанія, яка затишно розташувалась на берегах Адріатичного та Іонічного морів, є самою маловивченою туристичною аудиторією балканською країною. Довгі роки вона була ізольована від світу і тому, мало хто знає про її багату культурну спадщину та чудові краєвиди з живописними каньйонами та чистими пляжами. Гостинність та шанобливість місцевого населення виражається до кожного, хто виявив інтерес до цієї країни. Тому купуючи гарячі путівки по найкращій ціні, Ви будете мати можливість відкрити новий напрям для свого відпочинку.
Вльора
Вльора – невелике портове містечко, яке розташоване на стику двох морів. Поціновувачам історії воно неодмінно западе у душу, оскільки бере свої початки ще з часів Древньої Греції. Вльора налічує 130 тисяч жителів і туристам тут завжди раді. Саме важливе на курорті - це, звичайно ж, море, а воно тут прозоре із чистими піщаними пляжами. А безліч ресторанів та кафе,на вимощених бруківкою вулицях, приємно здивують свіжими морепродуктами, величезними порціями та помірними цінами.
Саранда
Саранда – це крихітне курортне містечко з усього 37000 жителів. Ідеальне місце для спокійного сімейного відпочинку, йому просто незнайомі шум і гамір мегаполісів. Комфортабельні готелі з чудовим сервісом чекають на кожного гостя. Узбережжя Саранди омивається теплими водами Іонічного моря, а навпроти знаходиться грецький острів Корфу.
Дуррес
Місто Дуррес є другим за величиною містом Албанії, воно знаходиться в 33 км від столиці та омивається водами Адріатичного моря. З кожним роком бажаючих відвідати це місто стає дедалі більше, оскільки Дуррес може похвалитись своєю багатою історією та культурною спадщиною, він був заснований ще в 627 році до нашої ери. Дуже багато пам’яток збереглось і до наших часів: римський амфітеатр, мозаїка Орфея, мечеть Фатіха, древній акведук та інше
Шкодер
Одним з найстаровинніших міст як Албанії так і Європи є Шкодер. Роком його заснування прийнято вважати 500 р до н.е. Місто є четвертим за чисельністю населення і знаходиться біля 25 км від Адріатичного узбережжя. Шкодер розмістився на березі Скадарського озера,самого великого озера Балкан, а отже тут вдосталь можна поласувати рибними стравами. Місто славиться своїми історичними пам’ятками, а основна з них - це фортеця Розафа, саме з неї і почалось будівництво Шкодера. Мандрівникам, що завітали в це місто, не доведеться сумувати, є дуже багато цікавих місць, які захочеться відвідати.

Гарячі тури