Пошук гарячих турів у Болгарію онлайн

Болгарія

Неймовірний букет природи, давньої культури, лікувальних джерел і теплого моря…Потрібно тільки відкрити очі і серце, щоб вдихнути неймовірний балканський колорит. Болгарське побережжя Чорного моря – магнетичне місце. Тут стикаються ласкаве сонце, тепле море і давня культура. Пляжі болгарського узбережжя, усипані дрібним золотистим піском, спокійно спускаються в обійми моря. Якщо до цієї пишності додати люкс сучасних готелів і затишок маленьких приморських містечок і сіл – ось воно болгарське море. Ваш літній відпочинок буде незабутній.

Дискотеки і нічні клуби, ресторани і маленькі романтичні кафе на березі моря підтримають ритм Вашого прекрасного настрою. Море, пісок, чудові туристичні комплекси, прогулянки на пароплаві – не дозволять Вашому гарному настрою згаснути ні на мить.

Албена
Албена – один з кращих болгарських курортів. Мальовниче узбережжя, екологічно чисті затоки, пляжна полоса довжиною в 5 км і шириною в 150 м – все це робить відпочинок на цьому болгарському курорті незабутнім.
Варна
Варна – це фінансовий центр і культурна столиця Болгарії. Тут прекрасна природа і оздоровчий клімат. Курорт підходить, як молоді так і людям похилого віку. В місті є ботанічний сад і зоопарк. Для туристів проводять екскурсії на Варненське озеро, де до наших днів збереглися руїни давньої базиліки.
Несебр
Несебр – одне з найстаріших міст Чорноморського узбережжя. Несебр ділиться на дві частини: старе і нове місто. Старе місто – місто музей: по сьогоднішній день являється культурним і духовним центром Болгарії. Ця частина розташована на красивому острові з’єднаному з материком вузьким перешийком в 400 м.
Кранево
Кранево – пляжі курорту простягаються на 6 км, морське дно пологе без небезпечних течій і глибин, абсолютно безпечне навіть для маленьких дітей. Зараз Кранево активно розвивається як центр сімейного і дитячого відпочинку, тому бронюючи гарячі тури на цей курорт Ви і Ваша малеча отримаєте море позитиву і приємних спогадів.

Гарячі тури