Пошук гарячих турів у Чорногорію онлайн

Чорногорія

Чорногорію називають «чорною перлиною» Балканського півострова. Вона знаходиться на узбережжі Адріатичного моря і зачаровує своїми маленькими містами з їхньою історичною спадщиною і рибальськими поселеннями, розкиданими по усьому узбережжі.

Чорногорія дивує самою красивою затокою Адріатики та спокушає величністю гір, вкритих хвойними лісами. Відпочинок саме тут подарує масу вражень, адже узбережжя Чорногорії представлено безліччю бухт, кожна з яких по своєму неповторна.

Найпопулярнішими курортами Чорногорії є Будва, Бечичі і Петровац. Вони такі різні і водночас переплітають у собі всі принади Адріатики з її Середземноморським кліматом.

Будва
Усім хто віддає перевагу літньому відпочинку біля моря, на лазурному березі, слід відвідати Будву. Місто-театр, якому налічується 2500 років. Саме цей курорт може запропонувати не лише чудові пляжі біля чистого блакитно-прозорого моря, але й історичні пам’ятки архітектури та різноманітні розваги, що залишаться у пам’яті на усе життя. Не залишать нікого байдужим прогулянки по старовинних вуличках з середньовічною архітектурою. Також у Будві можна відвідати численні музеї, театральні та музичні фестивалі, безліч розваг для дітей і дорослих.
Петровац
Для поціновувачів затишного сімейного відпочинку підійде курорт Петровац, це тихе та спокійне містечко, де, за рахунок хвойних та оливкових гаїв, повітря дуже чисте та свіже, а отже тут можна не лише гарно відпочити, але і оздоровитися. Також у Петровац можна поласувати місцевими делікатесами. Хоча курорт і невеличкий, але є цікаві об’єкти, такі як венеціанська фортеця «Кастелло», а також острова Св. Неділі і Катіч.
Бечичі
Наступним відомим курортом Чорногорії, вартим уваги, є містечко Бечичі. Воно славиться своїми неповторними пляжами, що поєднуються з гротами і затоками, та закриті від вітру високими скелями. Особливістю є те, що пляжі піщані або з мілкої гальки, тим самим комфортні для відпочинку з дітьми. А також все узбережжя встелене різноманітними ресторанчиками та кафе, що приваблюють місцевим колоритом та смачною кухнею.
Котор
Котор – місто в Чорногорії, на березі Которської затоки в якому середньовічна архітектура поєднується з дивовижними по красі видами і атмосферою курорту. Котор внесений до світової спадщини ЮНЕСКО. У місті багато старовинних площ і середньовічних вуличок, якими не втомлюєшся милуватись. У Которі і його околицях створені всі умови для екстремального та активного відпочинку. Це і скелелазіння, і дайвінг і піші прогулянки по гірській місцевості.

Гарячі тури