Пошук гарячих турів у Грецію онлайн

Греція

Грецію по праву називають «колискою європейської цивілізації». Тут жили знамениті філософи: Сократ, Платон, Арістотель. Також тут жив один з перших європейських істориків - Геродот, його сучасником був Гіпократ, лікар, який заложив основи медичної науки. Греція являється музеєм під відкритим небом. Кожне місто пронизане духом давнини, навіть у невеличкому населеному пункті можна знайти фрагменти античного храму або розвалини древньої фортеці. Не дарма кажуть, що в Греції старожитності зустрічаються майже на кожному кроці. Де б Ви не опинились у Афінах чи Дельфах, в Фівах, Метеорах чи на святій горі Афон – усюди на Вас чекає знайомство з цікавими пам’ятниками і самобутніми народними традиціями.

А ще Греція це ласкаве сонце, чудові пляжі, тепле море і живописні острова, найпопулярнішими з яких вважаються Корфу, Кріт, Родос і Санторіні. Країну не дарма називають раєм для туристів, м’який субтропічний клімат перебуває у гармонії з вишуканою красою природи.

І зовсім не важливо з якою ціллю мандрівник ступає на цю благодатну землю – вивчити її історичне насліддя чи просто позасмагати на пляжі. Очевидно одне: купуючи гарячі тури у Грецію, кожен знайде для себе заняття для душі і залишиться задоволений відпочинком.

Афіни
Афіни – це особливе місто: ні одна європейська столиця не може похвалитися подібним історичним та культурним насліддям. Тур в Афіни прийнято починати з оглядин Акрополя – колиски сучасного міста, тут розташований один з найцікавіших музеїв, а також звідси відкривається чудовий вид на Афіни.
о. Корфу
о. Корфу давно здобув собі славу одного з найчарівніших куточків Греції. Овіяний древніми легендами, потопаючий в густій рослинності і омиваємий водами двох морів Іонічного і Адріатичного, Корфу увібрав у себе традиції культур Сходу і Заходу, які розвивались тут на протязі тисячоліть.
о.Кріт
о. Кріт розташувався на місці зустрічі трьох частин світу – Європи, Африки і Азії і являється найбільшим з поміж усіх грецьких островів. Клімат на острові вважається одним з найкращих в Європі. Пляжі острова славляться своєю чистотою, багато з них удостоєні блакитного прапора ЄС за чистоту, безпеку і екологічність.
о. Родос
о. Родос відомий в першу чергу Колосом Родоським, одним з семи чудес світу. Стара частина міста Родос об’єкт Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. На Родосі на Вас чекають європейський рівень сервісу, безліч ресторанів з грецькою кухнею, нічні клуби та чудові пляжі в оточенні хвойних лісів.

Гарячі тури