Пошук гарячих турів у Грузію онлайн

Грузія

Тбілісі
Тбілісі, в перекладі «тепле джерело»– столиця Грузії та найбільше місто країни. Воно витягнулось вузенькою полосою в долині річки Кура. У південно-східній частині міста знаходиться його ядро – Старий Тбілілі, з його вузькими вуличками, 2-х поверховими кам’яними будинками та дерев’яними балконами, який, без сумніву є окрасою столиці. На горі, яка підноситься над Курою, стоїть свідок багатовікової історії Тбілісі – храм Мехеті, а також статуя Вахтанга Горгасали, засновника міста. У Старому Тбілісі також можна побачити діючі старовинні лазні. Над містом простяглася сучасна канатна дорога, на якій можна злетіти до самої фортеці Нарікала. А для туристів з дітьми на Святій горі розташований величезний парк атракціонів, де можна весело провести час. Окрім цього, не забудьте прогулятися по вулиці Жана Шардена, яка в старовину славилась всякого роду майстернями, а зараз можна приємно провести час в численних кафе і ресторанах.
Батумі
Уособленням сучасної Грузії є Батумі. Це головний чорноморський курорт країни . Звідси почався духовний підйом нації. Батумі подібний молодому вину: вільний, п’янкий, запашний, безтурботний. Тут запропонують якісний готельний сервіс, смачні страви національної кухні, нічні клуби приймають кращих ді-джеїв планети. Головний міський пляж «Батумі Біч» здивує своєю налагодженою інфраструктурою: кафе, ресторанчики, водні види спорту, все для комфортного та приємного відпочинку. Постійно поповнюються шедеврами світового мистецтва експозиції музеїв та виставок, ведуться археологічні роботи в музеях під відкритим небом.
Боржомі
Назва місцевості по легенді виникла від двох слів: «борж» - кріпосна стіна і «омі» - війна. В давнину, коли постійно точились війни, поселення Боржомі було дуже зручно розміщене в ущелині. Гори навколо нього служили тією самою фортецею і захищали від ворога. Мінеральна вода «Боржомі» відома усьому світу. Зароджуючись на глибині більше 8 км та проходячи через пласти вулканічних порід, вона насичується композицією з понад 60 мінералів. Сьогодні Боржомі – один з найвідоміших грузинських курортів. Чисте повітря, природа, мінеральна вода, та й сам курорт має унікальне географічне розташування: гірськолижний курорт Бакуріані знаходиться в 30 хв. їзди, а в 3 годинах тепле Чорне море.
Кутаїсі
Друге по величині та важливості місто Грузії, розміщене в Імереті, що на заході Грузії. Перші спогади про нього датуються VI-III століттями. Це місто гордиться тим, що на протязі півтори століття з 978 року, було столицею. І не дивлячись на втрату цього статусу, Кутаїсі залишається важливим культурно-діловим та туристичним центром країни. Потрапивши в Кутаїсі, обов’язково відвідайте величний собор Баграта, побудований в одинадцятому столітті, монастир Галаті, а також печеру Прометея. А ще, в околицях Кутаїсі є дивовижне місце - Сатаплі. Ця печера стала відомою завдяки виявленим там слідам динозаврів. Кутаїсі росте та розвивається з кожним роком , і з гостинністю приймає все більше туристів зі всього світу.

Гарячі тури