Пошук гарячих турів в Індію онлайн

Індія

Назва «Індія» походить від назви річки Інд, у долині якої жили перші поселенці. Індія знаходиться на півострові Індостан і омивається водами Аравійського, Лаккадівського морів та Бенгальської затоки. Індія дуже миролюбна держава, і за свою багатовікову історію вона ніколи не вторгалась в інші країни. Це надзвичайно велика і багатогранна країна, вона складається з 29 штатів і кожен штат заслуговує окремої уваги. Галасливі міста, східні базари, безлюдні пляжі, гори з засніженими вершинами, стародавні храми, палаци магараджів, переплетення безлічі культур, мов, релігій - все це Індія, країна, в яку неможливо не закохатись. У країні прекрасно розвинутий внутрішній туризм і є безліч історичних та культурних пам’яток, котрі будуть до душі кожному. За красивою засмагою варто відправитись на курорти Керали чи Гоа, а любителям старовини рекомендується відвідати Делі, Елору, Джайпур, Аргу - де розміщений об’єкт світового спадку – Тадж-Махал. Найкращий час для гарячих турів – це початок жовтня, період закінчення мусонів, коли можна об’єднати кілька видів відпочинку. Також популярним в Індії є оздоровчий туризм, особливо у курортних місцях Гімалаїв, де навіть повітря корисне для здоров’я, і саме тут, на гірських схилах розташовані храми та монастирі Індії, де можна зайнятись йогою та медитацією. А любителям екзотики, рекомендуємо відвідати місто Варанасі, якому понад 5000 років. Воно є одним з найдревніших міст світу і згідно індуїзму знаходиться між реальністю та вічністю.
Делі
Одним з найбільших та найколоритніших міст світу є столиця Індії – Делі. Це місто з тисячолітньою історією та культурою. Воно ділиться на Олд Делі, з його вузькими вуличками та середньовіковою східною культурою та Нью Делі, сучасний мегаполіс з адміністративними будівлями, банками, готелями та офісами. Делі з року в рік приманює мільйони туристів зі всього світу, адже саме тут можна доторкнутись до пам’яток архітектури з багатовіковою історією: Туглакабадська фортеця, яка була збудована у 14 ст. для захисту від монгольських набігів, Червоний форт (Лал Кіла), що посідає важливе місце в історії Індії, сади Лоді. Храм Лотоса та багато іншого. Також тут можна знайти безліч розваг, вулиці Делі всіяні сучасними ресторанами, готелями, нічними клубами. Гуркіт машин та моторикш на галасливих вулицях, пряні запахи спецій, що долинають з численних кафешок, індійська музика, суєта вуличних базарчиків, все це залишить враження у кожного, хто побував у цьому місті.
Керала
Керала – найзеленіший штат Індії, який називають краєм богів, кузнею здоров’я та батьківщиною аюрведи. Назва «Керала»пішла від слова «керам» - кокосова пальма. Це штат прибою, пряностей та магії. По приданню вважається, що саме тут на космічній змії відпочиває Вішну – бог, охоронець всього світу. Керала – це найкращі пляжі, комфортабельні готелі, канали, якими можна подорожувати на хаусботах (готелях-човнах), плантації чаю, кави, спецій, національний заповідник Перьяр, традиція знаменитого індійського танцю «катхакалі», бойове мистецтво «каларіпаятту», аюрведичні центри…і все це на фоні кокосових пальм та християнських храмів. Керала – є самим багатим, чистим та освіченим штатом Індії, де грамотність населення складає 100%. В штаті досить розвинута туристична індустрія, є кілька аеропортів, готелі де-люкс. Це місце для любителів пляжного відпочинку підійде ідеально.
Північний Гоа
На західному узбережжі Індії розмістився невеликий штат Гоа, який ділиться на Північний і Південний. Це знаменитий пляжний курорт, який славиться своїми незрівнянними пляжами, м’яким кліматом та теплими водами Аравійського моря. Для тих туристів, яким недостатньо полежати на білосніжному пісочку, але й хочеться добряче повеселитись, підійде саме Північний Гоа, він є повною протилежністю Південному. Тут панує атмосфера розкутості та веселощів. Це улюблене місце для неформальної молоді, життя тут кипить. Пляжні гоа-транс вечірки під відкритим небом – ось заради чого стікаються сюди туристи зі всього світу. Скоріш за все, у цій частині штату Ви не знайдете комфортабельних готелів, але розкидані по узбережжю, ресторанчики та кафе приємно здивують різноманітністю смаків та ароматів екзотичних страв. Також тут запропонують для любителів водних розваг прогулянки на яхті, віндсерфінг, дайвінг, сейлінг, увесь інвентар та послуги досвідчених інструкторів.
Південний Гоа
Південний Гоа вважається більш елітним курортом з гарними дорогими готелями, пансіонатами, доглянутими територіями. Він створений для туристів, які віддають перевагу красивому, спокійному відпочинку на березі Аравійського моря. До Ваших послуг численні спа-комплекси та масажні салони з незвичайними місцевими методами релаксації, а також аюрведичні центри з різними методиками місцевої нетрадиційної медицини. Для тих, хто любить більш активний відпочинок є чимало спортивних комплексів, тенісних майданчиків, оренда велосипедів та скутерів ,різні водні види спорту. Одною з найбільш поширених розваг є риболовля, порибалити можна як у морі, так і у озерах та річках штату. Також тут регулярно проводяться національні свята та шоу слонів, що є незабутнім видовищем, і де обов’язково потрібно побувати.

Гарячі тури