Пошук гарячих турів в Індонезію онлайн

Індонезія

Кута
Кута – курортне містечко на півдні індонезійського острова Балі. Колись воно було крихітним рибальським поселенням, де за переказами місцевого населення, жили «злі духи». Зараз же Кута - це один з найпопулярніших курортів Балі серед молоді. Узбережжя встелене невеличкими готелями та ресторанчиками з традиційною місцевою кухнею. Галасливі вузькі вулички заповнені сувенірними лавками, магазинчиками одягу та фруктовими ринками. Нічне життя містечка насичене, тут можна кочувати по барах і нічних клубах до світанку. Пляжі Кути єдині на Балі обладнані для початківців-серфінгістів. Також цікавою особливістю містечка є Священний мавпячий ліс, де на розлогих гілках та ліанах вовтузяться сотні мавп, готові брати їжу прямо з рук.
Санур
Санур – курорт, на східному узбережжі острова Балі. Золоті пляжі з міленьким піском та спокійне море - це місце підходить для сімейного відпочинку. До послуг відпочиваючих різноманітні водні види спорту: кайтсерфінг, віндсерфінг, каякінг, кілька дайвінг-центрів, де можна замовити «дайв-сафарі». В липні місяці в Санурі проходить щорічно фестиваль повітряних зміїв. Де місцеві команди змагаються за звання найкращого. Крім цього, можна прогулятись по казковому манговому лісі, який займає 600 гектарів, або ж відвідати храм Бланджонг, що датується 10-м століттям і є самою древньою спорудою на Балі. В Санурі є кілька нічних клубів та ресторанів, а також парк розваг Taman Festival Park.
Семіньяк
Семіньяк – найрозвинутіший курорт на Балі. Він є величезний та галасливий і продовжує розширюватися по південно-західному узбережжю. На 6-ти кілометровому шматочку землі тісняться сотні готелів, ресторанів, клубів та сувенірних магазинів. Але, не дивлячись на весь гамір і суєту, пляжі Семіньяка претендують на звання найкращих пляжів Балі. Як вдень, так і вночі сумувати на Семіньяку не доведеться, якщо вдень тут по вуличках неспішно прогулюються туристи, то ввечері розпочинається абсолютно інше життя – веселе, яскраве і запальне. Крім цього, Семіньяк славиться своїми художніми галереями, а головним культурним спадком є однойменний храм, який, власне, і дав назву самому курорту.
Джимбаран
Джимбаран – один з найреспектабельніших курортів Балі, який раніше був маленьким рибацьким поселенням. Пологий схил, що закінчується острівками усамітнених піщаних пляжів, різнобарв’я вітрил численних корабликів та риболовних шхун, що майорять у прозорих водах океану - ця краса не може не полонити. Курорт Джимбаран відмінне місце для дайвінгу і снорклінгу – саме тут можна поспостерігати за зграями яскравих рибок, що метушаться у лабіринтах коралових рифів. Трохи далі на південь розмістились пляжі для серфінгістів, куди з’їжджаються охочі «зловити хвилю» зі всього світу. Нічне життя курорту також невгамовне: узбережжя встелене барами та нічними клубами, де можна станцювати сальсу під живу музику, або ж скористатись послугами інструктора, що навчить Вас основних па запальних балійських танців.

Гарячі тури