Пошук гарячих турів у Хорватію онлайн

Хорватія

Від берегів Дунаю до Істрії, вздовж узбережжя Адріатичного моря до Дубровника, у вигляді підкови простяглася красуня Хорватія. І для тих, хто побував тут у турі вперше, і для тих, хто не змінює традиції та вподобання і приїжджає сюди на відпочинок щороку, ця країна здається раєм на землі. Щедрі боги подарували Хорватії тепле море, в якому розкидані тисячі смарагдових островів. На одному з таких островів народився легендарний мандрівник Марко Поло. І сьогодні Адріатика вважається одним з найбільш красивих та екологічно чистих місць Європи. А сам Жак Ів Кусто був зачарований прозорим і чистим морем, що омиває береги Хорватії.

Затишні містечка, де тісняться на вузьких вулицях білі будинки з червоними черепичними дахами, повітря, пронизане ароматом акацій та морським бризом, скелясті береги і лагуни, архітектурні пам’ятки… все це переплітається у барвистій палітрі країни, яка зачаровує мандрівників своєю неповторністю та шармом.

Дубровник
Дубровник – це місто, по ствердженню ЮНЕСКО, є одним із найкрасивіших міст Європи, поступаючись лише Амстердаму та Венеції. Туристам обов’язково запам’ятаються його мармурові площі та величні стіни відлюдних монастирів, теракотові дахи середньовічних будівель,що тонуть в буйній зелені кипарисів та цитрусових. Казкове узбережжя з його золотими пляжами, скелями та екзотичними рослинами.
Макарська
Також вже давно придивився туристам курорт Макарська , що знаходиться біля підніжжя гори Біоково,у центрі, відомого у світі еко-резервуара. Це містечко розляглось у тихій бухті поміж двох гір, нагадуючи перлину у мушлі. Унікальний мікроклімат, незаймана природа, огорнута лагідним сонцем, пальмові алеї і прозора вода Адріатики – все це ніби нагадує казкові розповіді з дитинства. Мандрівники зможуть відвідати історичні місця, океанічні музеї, нічні клуби та модні кафе, також відправитись у круїз до островів.
Брач
Третім за величиною островом, що нагадує шхуну, яка розсікає блакитну гладь Адріатики, є острів Брач. Він потопає у зелені виноградників та оливкових садів. Тут знаходиться безліч модних кутортів з чудовими пляжами, зокрема, « Золотий мис» у місті Бол, що не залишить байдужим жодного подорожуючого. Також, саме тут знаходиться найвища точка Далмації, що є ідеальним місцем для любителів віндсерфінгу . Поряд з островом Брач розмістився його старший брат, найдовший острів Адріатичного архіпелагу – Хвар. Варто відвідати ці місця, щоб зануритись в часи Ренесансу, огорнуті запахом моря з ноткою лаванди.
Спліт
Центром Далмації є відомий курорт Спліт, історія якого бере свій початок ще з античних часів. Тут правили у різні часи венеціанські, австрійські, італійські правителі, тому архітектура переплітається в різних стилях. Черепичні дахи кам’яних будинків на фоні гір, історичні пам’ятки, лагідне море, гавані… Спліт знає як заволодіти серцями тих, хто ступає на його землю. Недарма місцеві жителі називають його «темпераментним старим».

Гарячі тури