Пошук гарячих турів на Мальдіви онлайн

Мальдіви

Мальдівські острови широко відомі своїми курортами, кожен з яких – це неповторний світ, оточений білосніжними пісками,чистим повітрям, заростями екзотичних тропічних рослин та нескінченними просторами Індійського океану. Тут немає галасу і суєти, поспіху та яскравих вітрин. Сюди приїжджають, щоб відпочити від цивілізації, відчути єднання з природою, зайнятись дайвінгом або просто погрітись під лагідними промінчиками мальдівського сонечка. Мальдівська республіка знаходиться в Південній Азії і складається з 1196 коралових островів, 200 з яких заселені. Основний тип поселення туристів – бунгало, і в більшості випадків, готель займає весь острів. Численні підводні коралові печери тягнуться по усьому архіпелагу, краса морських мешканців, справжній скарб для дослідників підводного царства. Коралові рифи захищають прибережні води від хижих риб,а буйна тропічна рослинність створює неповторну красу островів.
Мале
Столицею Мальдівських островів є Мале – сама маленька столиця в світі(довжина 2,5 км, ширина – 1 км). Це єдиний населений пункт на Мальдівському архіпелазі, який можна назвати містом. Також Мале є комерційним та адміністративним центром республіки. Тут є багато готелів, невеличких кафешок з екзотичним меню, магазини з сувенірами, ринок овочів та фруктів. Кожен готель має свої човни, на яких можна відправитись в круїз по архіпелагу на кілька днів. Основною пам’яткою міста є мечеть «Велика п’ятниця» , прикрашена золотим куполом, також заслуговують уваги Президентський палац, Національний музей, що розміщений в парку Султана. Розваг у столиці фактично немає, тут Ви не знайдете нічних клубів, театрів чи концертних залів. Основна розвага – це прогулянки по колоритним вуличкам міста, вздовж морського порту, по набережній або в парку.
Арі Атол
Арі Атол довжиною всього 96 км і шириною 33 км. 26 островів атола є курортними зонами, і ще 18 заселені корінним населенням. Основним заняттям населення Арі Атола є полювання на черепах, збір та гравірування коралів, виготовлення парусів. Крім цього, вони вправні рибалки, особливо відомі своєю спритністю полювання на акул. На Арі Атолі також розвинуте вирощування кокосових пальм, а також більшість місцевого населення працює в готелях. На Атолі немає ні газет, ні телебачення, лише дві радіостанції, котрі транслюють на невідомій мові «дівехі». Безтурботне та просте існування в гармонії з природою – такий девіз мальдівського способу життя. Туристам пропонується занурення з аквалангом, різноманітні екскурсії по островах, прогулянки на гідролітаку – під час якої можна зробити неповторні кадри з висоти пташиного польоту, риболовля, або романтична прогулянка на безлюдний острів.
Баа Атол
Баа Атол – є одним з 19 атолів Мальдів. Його протяжність 42 км , ширина 32 км. В Атол входить 51 острів, 41 з яких є безлюдними. До недавнього часу єдиним курортом на Баа Атолі був «Sovena Fushi». В його концепції закладений стиль Робінзона Крузо і всі сучасні зручності. Але на даний час 4 безлюдних острова передані під будівництво готелів (Fonimagoodhoo, Kihaadhuffaru, Horubadhoo та Dhunikolhu). Баа Атол прекрасно підходить для рекреаційного дайвінгу, оскільки має досить протяжну зовнішню рифову стіну, яка виходить у відкрите море. Тут можна спостерігати за величезною кількістю скатів, які припливають і товпляться у пошуках їжі.
Адду Атол
Адду Атол - самий південний атол в архіпелазі Мальдівських островів. Він має форму серця шириною 18 км і довжиною 15 км. Адду Атол налічує всього 24 острова, 20 з яких безлюдні. Острова вкриті кокосовими пальмами та зеленню, а місцеве населення турбується про збереження чистоти та охайності островів. Житло місцевого населення побудоване з коралових каменів, а довкола хатин ростуть сади з екзотичними плодами. Адду Атол є всесвітньовідомим як місце, яке пропонує подивитись на обломки затонулих кораблів, а також великих акул, черепах і риб. Також атол відомий своїми бар’єрними кораловими рифами з деякими островами на заході і сході, що робить течію не такою сильною і прекрасним місцем для дайверів-початківців.

Гарячі тури