Пошук гарячих турів в ОАЕ онлайн

ОАЕ

Дубай
Другий за величиною емірат, що розтягнувся вздовж берега Персидської затоки на 72 км. Він є головним діловим центром Близького Сходу, не зважаючи на свої невеликі розміри і одним з найбільших центрів міжнародної торгівлі та туризму на узбережжі. Місто Дубай у минулому невеличке рибацьке селище, зараз же це сучасне місто, що має всій неповторний вигляд і характер. Воно розмістилось на західному березі бухти, що розділяє його на дві частини. Більшість культурних та історичних пам’яток, таких як Дубайський музей, культурно-етнографічне селище, дім шейха Заеда, розмістились у Бар Дубаї, який з іншою частиною Дайра з’єднує підводний автомобільний тунель. В Дубаї постійно проводяться культурні та спортивні заходи високого міжнародного рівня. Високоякісні готелі, аквапарки, торгові центри, виставкові зали, музеї, а для дітей ігрові площадки з басейнами, катання на верблюдах і поні, Дубайський зоопарк - все це та багато іншого запропонує Дубай. Туризм тут являється основним доходом і на його розвиток виділяються величезні кошти.
Шарджа
Шарджа – столиця однойменного емірата, де проживає основна частина населення, який простягнувся вздовж Аравійського узбережжя. В 1998 році ЮНЕСКО визнав цей емірат Культурною столицею Арабського світу за збереження пам’яток культурної спадщини. Шарджа – справжня музейна скарбниця, тут постійно ведуться реставраційні роботи старовинних споруд та фортів і розміщенних в них історичних музеїв. Також тут є багато місць, де можна відпочити і розважитись всією сім’єю, це парк «Аль Джазіра» зі спеціальними галявинами для пікніків, багато атракціонів, басейнів, міні-зоопарк, футбольне поле. Готелі Шарджі пропонують самі різноманітні послуги, де можна провести час в одному з багатьох ресторанів та кафе зі смачною кухнею, а можна зайнятись спортом: крикет, підводне плавання, серфінг, все що Вам буде до душі.
Рас-ель-Хайма
Емірат, розміщений у найбільш віддаленій частині Арабського світу. Він межує із султанатом Оман, вирізняється своєю пишною рослинністю та значними водними ресурсами, що дало можливість розвивати туризм та вирощувати різноманітні овочі і фрукти. З давніх часів емірат потерпав від морських розбійників, тому отримав назву «піратське узбережжя». Стародавнє місто Рас-ель-Хайма згадується в арабських хроніках з 76 року ісламської історії. На південному заході розміщена туристична зона Хаат, знаменита своїми мінеральними водами, гарячими джерелами, куди приїжджають полікуватись, а також район Масафі, відомий своєю мінеральною питною водою. В Старому місті можна відвідати Національний музей, ділянки архітектурних розкопок, древній форт, годинникову вежу. Для прихильників фото та відео зйомки, у авіа клубі Аль Джазіра пропонуються спеціальні авіа тури. Туристи, безперечно, знайдуть для себе розваги до душі.
Фуджейра
Фуджейра – наймолодший із еміратів. До 1953 року він був частиною емірата Шарджа. Однойменна столиця цікава своїм розміщенням, вона знаходиться на березі Індійського океану, тоді як інші емірати омиває Персидська затока. Гідний уваги цей емірат через його дивовижну природу. Це й прекрасні гори Ходжар, і чисті води океану, і прекрасні пляжі, і багато зелені, чому можна позаздрити. Для тих, хто віддає перевагу усамітненому відпочинку без галасу та суєти, Ваш відпочинок повинен пройти у Фуджейрі, де гори з долинами спускаються до узбережжя,з його старовинними фортами, фортецями і печерами. У Фуджейрі є три заповідні зони: водоспади Аль-Вуррайа, сади Айн-Аль-Мадхаб і гарячі джерела Айн-Аль-Гамур, цілющі води яких допомагають при ревматизмі та шкіряних захворюваннях. Дуже затишно і спокійно у приморських готелях, які обладнані всім необхідним на вищому рівні. Тут можна зайнятись підводним плаванням та полюванням, навіть нічним. Після відкриття Міжнародного морського клубу Фуджейра стала місцем проведення змагань з водних видів спорту. Крім цього одним із пріоритетних напрямків у Фуджейрі є круїзний туризм.

Гарячі тури