Пошук гарячих турів на Шрі-Ланку онлайн

Шрі-Ланка

Острів сонця, слонів, теплих океанічних хвиль, усміхнених людей та цейлонського чаю. Це унікальний світ , в якому переплітається різноманіття культур, пейзажів та кліматичних зон. Шрі-Ланка не обділена і культурно-історичними пам’ятками. Особливість цього острова полягає в унікальній можливості поєднання пізнавальних екскурсій та розслаблюючого відпочинку на березі океану. Тут розташовані 8 об’єктів ЮНЕСКО, тому бронюючи гарячі тури на цей прекрасний острів, кожен зможе урізноманітнити свій відпочинок. Гірська Шрі-Ланка з розвиненими маршрутами серед зелених пагорбів та історичний район між трьома стародавніми столицями Цейлону (Анураджапура, Полоннарува, Канді), так званий «культурний трикутник», знаходяться у самому серці Шрі-Ланки. Тут є необхідна туристична інфраструктура: готелі, ресторанчики, магазини. Також до числа пам’яток «культурного трикутника» входить Сігірія, точніше, Сінха-Гирі – Левова Скеля. Вона підноситься майже на 200 метрів серед джунглів та гір, оточена унікальним ландшафтом, створеним у п’ятому столітті . Також мандрівникам буде цікаво відвідати останню королівську столицю острова – місто Канді, де розміщений культовий Храм Далада Малігава, він же храм святого Зуба Будди.

Прибережна смуга Шрі-Ланки простягається на 1330 км. Самі знамениті курорти розташовані на півдні та південному заході острова, а східна частина з кожним роком набирає популярності у туристів, завдяки своїй пустельності, чистоті та кораловим рифам. Поряд з безліччю водних видів спорту і нескінченним дозвіллям Шрі-Ланка запропонує прекрасні пляжні ресторани зі свіжими та смачними морепродуктами.

Бентота
Одним з найпопулярніших курортів Шрі-Ланки є Бентота. На її пляжах часто можна зустріти романтичні весільні церемонії, на фоні свіжого бризу океанічних хвиль. У кожному готелі Бентоти є свої SPA-програми. Саме тут розташований самий популярний центр водних розваг на острові, де кожен зможе підібрати для себе заняття до душі. Це прогулянки на яхті, риболовля, водні лижі, серфінг, дайвінг та багато іншого. Кліматичні умови дозволяють ніжитись на сонечку та купатись на протязі цілого року, а відносна близькість до аеропорту роблять Бентоту найбільш доступною та популярною.
Хіккадува
Хіккадува – невеличке місто на півдні Шрі-Ланки, яке славиться своїм кораловим заповідником. Воно дуже актуальне серед молоді і тих, хто полюбляє поплавати з трубкою у кристалічно-чистих водах серед різнобарв’я риб та черепах. Також Вам запропонують відправитись у прогулянку на човні зі скляним дном і насолодитись яскравим підводним світом. А ще, Хіккадува славиться своїми надзвичайно смачними морепродуктами у вуличних ресторанчиках. Поблизу міста знаходиться озеро, де живе величезна кількість різноманітних птахів. Курорт розміщений за 100 км від Коломбо, сюди з’їжджаються туристи зі всього світу.
Калутара
Калутара – це сучасна курортна зона, що розвивається. Вона славиться своїми спортивними клубами , а також відома на весь світ своїми спеціями, найпопулярнішою з яких є каррі, з неї готують різноманітні приправи та соуси. Найзнаменитішою пам’яткою міста є Храм Гангатілара Віхар. Це величезна порожня ступа, в яку можна увійти. Раз в рік, у дні повного місяця проходить традиційний парад Навам. Тисячі людей під бій барабанів з вогнями факелів йдуть по вулицях міста до храму, щоб вшанувати священні мощі, які виносяться на публіку на спині слона.
Унаватуна
Унаватуна – це невеличке узбережне містечко поблизу історичного і адміністративного міста Галле. Воно раніше було рибацьким поселенням, але з появою туристів стало розвивати свою інфраструктуру. Зараз Унаватуна є одним з найпопулярніших місць для пляжного відпочинку Шрі-Ланки. Завдяки тому, що вона розмістилась у затишній бухті , а кораловий риф захищає її від хвиль, тут можна купатись фактично круглий рік. Також Унаватуна багата на флору і фауну. Туристи тут зможуть побачити рідкісних птахів, таких як біла чапля, крачка, азіатський пальмовий стриж та інші. Особливістю цього курорту є те, що сидячи у ресторанчиках, що розмістились вздовж берегової лінії, можна спостерігати за тим як черепахи виповзають з води, щоб відкласти свої яйця у пісок.

Гарячі тури