Пошук гарячих турів у Танзанію онлайн

Танзанія

Танзанія – країна, яка завоювала серця туристів зі всього світу своїми національними парками з безмежною кількістю тварин і екзотикою африканського життя. Слово «Танзанія» пішло від комбінації назв двох колишніх колоній, які ввійшли в склад країни: Танганіки і Занзібару. У Танзанії дві столиці: адміністративним центром являється історична столиця Дар-ес-Салам, а законодавчим-місто Додома. На північному сході країни розмістилась сама висока гора Африки - Кіліманджаро (5895 м). Всього в Танзанії 12 національних парків, 13 заповідників і 35 природних територій, що охороняються. На території країни мешкає біля 4млн. голів різноманітних тварин, що вважається найбільшою концентрацією у світі. Це один із самих цікавих туристичних регіонів східної Африки. Неповторний колорит та величезну симпатію у гостей країни викликають унікальна культура місцевих племен, яких налічується 162 по всій країні, живописні острови, величні конуси древніх вулканів, протяжне океанічне узбережжя та білосніжні пляжі.
Нгоронгоро
Нгоронгоро є одним з найбільших заповідників Танзанії, який справедливо називають «раєм на землі». Загальна площа заповідника складає 8288 км. Свою назву парк отримав від однойменного кратера, що розміщений на території заповідника. Слово Нгоронгоро походить від малайського слова – так називали воїнів, що захищали територію від нападників. Однією з найважливіших функцій заповідника є захист інтересів та збереження традиційного устрою життя корінного племені масаї, які і по сьогоднішній день випасають свої стада. Кратер Нгоронгоро вважається відносно молодим в Африці. Територія кратера частково зайнята лужним озером, яке облюбували фламінго. Озеро оточують чудові пасовища для антилоп, зебр та інших тварин. На території кратера мешкають леви, слони, гієни, страуси, павіани, буйволи, леопарди та бегемоти, також тут мешкає біля 17 білих і чорних носорогів, занесених у Червону книгу.
Аруша
Аруша – галасливе місто, що стрімко розвивається і є значним комерційним і туристичним містом країни. На його вулицях ніби переплелись минуле і сьогодення. Тут можна зустріти місцеве населення, поряд з масаями у яскравій національній одежі і туристів з різних куточків світу. Сьогодні. Аруша – це відправна точка для організації сафарі. Місто розміщене у самому центрі туристичних визначних місць півночі Танзанії. Саме звідси відправляються у подорож по всесвітньовідомому національному парку Серенгеті , кратеру Нгоронгоро, гору Кіліманджаро. Звідси літають повітряні таксі до озер Вікторія та Танганьїка. Кожен зможе вибрати для себе сафарі до смаку: класичне, еко-сафарі, сафарі по незвіданих маршрутах, морське сафарі, на повітряній кулі, на конях або гірських велосипедах. В 50 км від Парку Аруші знаходиться гора Киліманджаро - єдина засніжена вершина Африки і найвища її точка.
Тарангіре
Тарангіре – національний парк , що знаходиться в 118 км від Аруші. Свою назву він отримав від однойменної річки, яка протікає по його території, завдяки чому тут росте величезна кількість акацій. Але основним мешканцем африканських саван в цих місцях є баобаб. Перше, що Вам запам’ятається при вході в парк, це величезна кількість баобабів, які вражають своїми розмірами і величчю. Унікальність цього парку в тому, що сюди щороку мігрують тварини в період посухи у пошуках води. Величезні стада слонів, кількістю понад 300 голів, антилопи, газелі, буйволи, зебри та багато інших концентруються біля річки Тарангіре до водопою. Але також тут можна побачити і постійних жителів: жирафи, леопарди, носороги, пітони, що ніжаться в затінку на гілках дерев. Природа парку знаходиться під охороною держави.
Занзібар
Занзібар – це дивовижний острів, з безкраїми білосніжними пляжами, омитий зі всіх сторін бірюзовими водами теплого Індійського океану, з однойменною столицею. Тут поєднались африканська і арабська культури. Візитівкою Занзібару є Стоун Таун або Кам’яне місто, його старовинна частина, яка знаходиться під охороною ЮНЕСКО. Жителі острова не забувають про темне минуле країни, тому й досі зберегли ті жахливі місця, де колись утримували і продавали рабів. Туристи можуть оглянути печеру рабів і ринок рабів, а також поряд зведений монумент, що нагадує про той час. Мало хто знає , що всесвітньовідомий музикант, соліст групи «Queen” Фредді Меркюрі народився та провів дитинство саме на Занзібарі. Усі охочі можуть зазирнути у його апартаменти, хоча зараз їх перетворили на готель. Ще у Стоун Тауні можна відвідати «Будинок чудес», раніше це була резиденція останнього султана Занзібару. Сьогодні – це музей історії та культури. Для любителів дикої природи пропонується відвідати національний парк «Ліс Джозані» , це тропічні джунглі з манговими заростями, де на гілках сидять мавпи. Одне з головних занять на Занзібарі – це морські прогулянки на коралові острівки, снорклінг, дайвінг, затока, де можна поплавати разом з дельфінами. А одним з найцікавіших місць є Прізон Айленд, де мешкають гігантські черепахи. Кожен, хто потрапить на Занзібар, залишить на цьому острові частинку свого серця. Тому якщо Ви ще тут не відпочивали, бронюйте путівку і вирушайте на зустріч пригодам і новим, незабутнім враженням.

Гарячі тури