Пошук гарячих турів у Таїланд онлайн

Таїланд

Таїланд – це прекрасна екзотична країна, назва якої перекладається як «Земля Вільних», і це не випадково. Таїланд – єдина східна країна, яка не пізнала колоніального рабства. Тайці – чи не самий дружелюбний народ на планеті, вони живуть сьогоднішнім днем, не вміють довго злитись, жертвують ченцям їжу, яку не можуть собі ніколи дозволити, готові віддати останнє на будівництво релігійних споруд. Вони вчать своїх дітей сміятись, коли ті вдарились. Місцеві жителі разом із численними туристами з усієї планети створюють атмосферу безтурботності та умиротворення. В Таїланді знаходиться духовний центр буддизму, безліч храмів, святинь, статуй Будди. Крім цього, Таїланд – це пляжі «баунті», джунглі, тайська кухня, масаж, плавучі ринки, де у продавців на човнах можна придбати свіжі продукти, готову їжу, вироби ручної роботи, в тому числі тайський шовк та інше. Самими популярними розвагами тут є нічні клуби та розважальні шоу на любий смак. Також варто скуштувати тайської кухні, в якій домінують кокосове молоко, лимонник та карі. А тайські повара із задоволенням поділяться таємницями приготування вподобаних страв. Таїланд – це країна тисячі посмішок, незайманої природи і стародавніх споруд, тому якщо Ви ще тут не побували, саме час замовити путівку для омріяного відпочинку.

o. Пхукет
Пхукет – найбільший острів Таїланду, який у перекладі з місцевої мови означає «гора». Це острів неймовірно красивих пейзажів, нескінченних пляжів з мілким, як мука, білосніжним піском, смарагдове Адаманське море, коралові рифи, екзотична кухня. Навколо нього знаходиться численна кількість маленьких островків, деякі з яких безлюдні. Велика частина острова вкрита лісами, що в тандемі з водоспадами , парками, кокосовими плантаціями робить Пхукет ідеальним місцем для відпочинку та екскурсій по джунглях. Це відомий всьому світу курорт з досить розвинутою інфраструктурою. Тут чудові дороги, багато торгових центрів, кафе, ресторанів та все можливих розваг, а також історичних та культурних пам’яток.
Паттайа
Паттайа – велике курортне місто, розміщене на узбережжі Сіамської затоки. Його назва походить від назви сильного південно-західного вітру , котрий приходить у цей район на початку сезону дощів. У різних частинах міста розмістилися фешенебельні готелі, торгові точки та розважальні заклади. Паттайа знаменита своїми go-go барами, нічними дискотеками, шоу для дорослих, але поряд із цим тут знайдеться безліч розваг для всієї сім’ї, спортивних і водних атракціонів, пляжів, місцевих ринків, ресторанів. Поряд з містом знаходиться парк орхідей в ботанічному саду, храми, крокодилові та зміїні ферми і ще багато цікавих місць. Розвинуті послуги в сфері активного відпочинку: поїздки на коралові рифи, прогулянки на човнах, катамаранах, скутерах, дайвінг. Паттайю по праву називають «Перлиною східного узбережжя».
o. Самуї
Самуї - це казковий і самий тихий острів Тайланда, який представляє собою простоту на краю землі в світі тропіків. Буйна рослинність, прекрасні білосніжні пляжі, що омиваються теплими водами Сіамської затоки. Самуї заворожує своєю романтичністю і тишиною. Завдяки найбільшим в світі плантаціям кокосових пальм, він отримав ще одну назву «Кокосовий острів». Столиця Самуї , а також морський порт , Натон – єдине місто на острові, розміщене на західному узбережжі. Основною окрасою Самуї є два водопади Хин Лад і Намуанг. А на невеличкому острові Фан, що з’єднується дамбою з узбережжям Самуї, знаходиться храм Ват Хин Нгу. Величезний 12-метровий монумент сидячого Будди підноситься на пагорбі біля храму, де діє медитаційний центр, що навчає техніці буддійської медитації і драхмі. А поміж тим, розгорнутий ринок, поблизу храму, пропонує різноманітні сувеніри як релігійні так і повсякденні.
Крабі
Крабі – курорт, що розміщений біля самого кордону з Малайзією, на берегах Індійського океану. Сама красива провінція Південного Тайланду – країна 1000 островів, відкрита великим Синдбадом - мореплавцем. Крабі – незаймана краса природи, білосніжні пляжі, прозорі води океану, коралові рифи, колонії гігантських морських черепах, велетенські лангусти, мільйони різнобарвних рибок, які підпливають до самого берега. Але туристів приманює не лише краса Крабі, але й його пам’ятки: печери Тхам Лод і Тхам Суа, «кладовище мушель» Сун Сан Хой, монастир в печері. З кожним роком Крабі стає все популярнішою серед туристів з усього світу. Лише за кілька років узбережжя провінції вкрилось сіткою готелів світового класу, в яких ідеально поєднуються високий рівень сервісу і справжня тайська екзотика. Основним видом відпочинку є пляжний, який розбавляється водними видами спорту, такими як дайвінг, снорклінг, каякінг та інше.

Гарячі тури