Пошук гарячих турів у Туніс онлайн

Туніс

Туніс – стародавня держава, історія якої сягає більш як трьох тисяч років. Основними пам'ятками Туніса є живописні руїни, розкидані по всій країні, які бережуть пам'ять минулих часів. Незважаючи на невеликий розмір країни тут є все для різноманітного відпочинку. Середземне море і білосніжні пляжі, кращі готелі на узбережжі, а родзинкою країни є таласотерапія, яка не залишить байдужим жодного гостя. Для охочих до активного відпочинку, можна зайнятись різними водними видами спорту, пограти у гольф, покататись верхи, а також відправитись в саме серце країни, де Вам запропонують екскурсійні тури по римських руїнах і обов'язково відвідайте древнє місто Карфаген. Бажаючі також зможуть побувати у пустелі, покататись по піщаних дюнах та відвідати поселення корінних жителів країни.
Хаммамет
Хаммамет – це старовинний рибальський порт, найбільше курортне місто Тунісу. Воно унікальне своєю природною красою: переплетіння білосніжних пляжів з величезними плантаціями оливкових і цитрусових гаїв, що розмістились за білосніжними віллами, в оточенні алей кипарисів. Найдавніша частина міста Медіна – справжня історична пам’ятка, її іспанський форт з кріпосними стінами датується 10 століттям. А на південному заході міста знаходиться молодий курортний район Ясмін Хаммамет – один із самих великих і сучасних в країні, з готелями класу «люкс», портом морських розваг « Марина», парком « Картаж-ленд». Хаммамет віртуозно поєднав гамір і спокій, запальні вечірки на морському узбережжі ї розслаблюючу тишу таласотерапії. А ще, Хаммамет обов’язково сподобається дітям. Адже тут діє кілька аквапарків і розважальних центрів. А для любителів морських прогулянок на золотому піщаному узбережжі є парк яхт, центр дайвінгу і можливості для різних водних розваг.
Махдія
Перша назва сучасної Махдії - «Мис Африка». Старовинний пунічний порт, який був столицею Тунісу у 10 столітті, тобто вже після руйнування Карфагену. Старе місто, кріпосні стіни, ворота Скіфа ель-Кала і рибацький порт справляють незабутнє враження. Нескінченні пляжі з м’якого білого піску і вода дивовижної прозорості, готелі, переважно високих категорій приваблюють гостей в туристичну зону Махдії. Для тих, хто полюбляє спокійний відпочинок підійде саме це місто. Галасливого нічного життя Ви тут не знайдете, але у Махдію за ним і не приїжджають.
Джерба
На півдні країни розміщений острів Джерба, що входить до складу Тунісу, але огорнутий особистою історією, коріння якої тягнеться з незапам’ятних віків. Це самий великий острів біля берегів Північної Африки, на якому Одісей ледь не забув кінцевої цілі своєї подорожі. Джербу недаремно називають «островом мрії» - це особливий світ, оазис з м’яким та помірним кліматом протягом усього року. Іноді Джербу називають «Середземноморським Таїті». Тут чудовий пляжний відпочинок та центри таласотерапії. Також радимо відвідати крокодилячу ферму в парку «Джерба-Експлор», фортецю Ель-Кебіб та музей Лала-Адріа. А ще, у зимовий час, сюди прилітають рожеві фламінго.
Монастір
Монастір є важливим міжнародним туристичним центром, який гармонійно поєднує давні традиції та сучасність. Це великий середземноморський курорт, розміщений на сході Тунісу. Місто було засноване поблизу античного поселення Рус Пенна в 5 столітті до н.е. Де пізніше був побудований укріплений Рибат (монастир), у якому жили воїни ченці – мурабітуни, які проводили свій час у молитвах та відбитті атак ворога з моря і суші. Зараз в стінах Рибату працює Музей Ісламу. Монастір – це доволі тихе місце. Курортна зона тут розмістилась за містом і має назву Сканес. Пляжі Монастіра тягнуться 6 км, тут можна покататись на яхті, погрузитись з аквалангом, навчитись верховій їзді. Нічне життя тут не є бурхливим, кілька дискотек і ресторанів у центрі міста, тому сюди можна замовляти путівки для спокійного відпочинку.

Гарячі тури