Пошук гарячих турів у Туреччину онлайн

Туреччина

Туреччина це країна контрастів де два континенти зустрічаються і демонструють свою культуру. Тут Ви зустрінетесь з історією, яка живе в реліквіях і пам’ятниках різних епох. І на заході, і на сході багато древніх руїн – від кам’яного віку до хеттів, грецьких і римських міст, пам’яток Візантійської і Османської імперій часів сельджуків. Повсюди на Вас чекають і нерукотворні чудеса – печери, водопади, каньйони, озера і захоплюючі гірські пейзажі.

Ми рекомендуємо вибрати Туреччину місцем Вашого відпочинку по багатьох причинах, одна з яких - великий вибір путівок у найрізноманітніші готелі з широким спектром послуг і чудовим сервісом на будь-який смак і гаманець.

Кемер
Кемер – це повітря пронизане сосновим ароматом, це величаві гори, які спускаються до прозорого моря. Захоплюючі панорамні види не раз заставлять Ваше серце завмерти від трепетного захоплення. Відмінний пляж, чисте море, чудова кухня з морепродуктів – ось що робить Кемер все більш популярними місцем відпочинку.
Мармарис
Мармарис – один з кращих курортів Туреччини. Знаходиться У провінції Мугла в районі з’єднання Середземного і Егейського морів. Курорт славиться тим, що має найдовшу набережну з поміж усіх турецьких курортів. Модний курорт ніколи не спить – тут завжди багатолюдно, шумно і весело.
Аланія
Аланія – один з самих популярних курортів Туреччини і не аби як сприяють цьому піщані пляжі, що особливо облюбували сім’ї з маленькими дітьми. В околицях Аланії є немало цікавих місць, які потрібно відвідати. Одне з них долина гірської річки Дім-Чай, яка славиться своєю природною красою, де можна порибалити або ж знайти ж знайти інший вид активного відпочинку для душі.
Стамбул
Стамбул – найбільше місто Туреччини, яке величаво розкинулось на берегах Босфору. Місто через яке проходить географічний кордон двох континентів і саме тут зустрічаються води двох морів Чорного і Мармурового. Це єдине місто в світі, яке розташоване на двох континентах. Відправляючись на відпочинок у Стамбул Ви отримаєте море позитивних вражень.

Гарячі тури