Пошук гарячих турів у Єгипет онлайн

Єгипет

Єгипет - благословенний край де цілий рік світить сонце, а море тепле і прозоре. Тут Ви зможете побачити піраміди, сфінкса і величні храми Луксору. Пізнання історії не єдине, чим манить Єгипет туристів з усіх куточків світу. Червоне море містить унікальні екосистеми – коралові рифи, за що його облюбували любителі дайвінгу.

Курорти Єгипту відкриті для відпочинку цілий рік, ті кого не лякає літня спека можуть відвідати країну в період з червня по вересень, це самий жаркий і сухий період на побережжі Червоного моря. Відпочинок у Єгипті це чудова Хургада, популярний Шарм-ель-Шейх, Ель-Гуна, яку називають єгипетською Венецією та інші курорти на яких навіть найвибагливіший турист знайде щось своє. Єгипет був і залишається країною масового, недорогого, пляжного відпочинку, куди кожен зможе замовити тур відповідно до свого гаманця.

Хургада
Хургада – сучасний курорт, який перетворився в міжнародний центр водного спорту – віндсерфінгу, глибоководної рибалки, парусного спорту, плавання, але в першу чергу – найвидовищнішого дайвінгу і підводного плавання у всьому світі. Вражають увагу підводні сади з величезним різноманіттям рідкісних риб і коралових рифів.
Ель-Гуна
Ель-Гуна – це сучасний курорт розташований в 25 км від Хургади і причудливим чином розкиданий по сітці лагун і каналів, які утворюють не одну полосу пляжу, а ціле місто прекрасних пляжів, з’єднаних мостами. Цей вишуканий і в той же час не формальний курорт забезпечує гостям особливу, розслаблюючу атмосферу.
Шарм-ель-Шейх
Шарм-ель-Шейх – це курорт, який користується величезним попитом, де жарко і сонячно літом, але як і раніше тепло і приємно, коли холодна і сіра зима вже встигає надокучити вдома. Тут Ви знайдете все, що тільки очікуєте від свого відпочинку: чудеса природи на суші і в морі, сонячні ванни і повне енергії нічне життя.
Сафага
Сафага – древній морський порт, який славиться чистим повітрям, чорними піщаними дюнами і мінеральними джерелами. Місто здобуло славу, як оздоровчий центр і спа курорт. Гостям пропонується широкий вибір послуг на виключно високому рівні. Це також ідеальна відправна точка для знайомства з пам’ятками – пустеля на заході приховує не менше красот, чим глибини Червоного моря на сході.

Гарячі тури