Пошук гарячих турів у Йорданію онлайн

Йорданія

Йорданське Хашимітське Королівство – саме так офіційно називається історична земля на Близькому Сході, де збереглися сліди великих подій, що вплинули на весь світ. Ця країна вдало поєднує східну екзотику з європейським стилем роботи туристичної інфраструктури. Будиночки з білого каменя на фоні чистого блакитного неба, пустелі, оливкові сади, Червоне море з його неповторною флорою і фауною, ну і звичайно, цілюще Мертве море. Серед безлічі пам’яток країни, Йорданія – це земля, де хрестився Ісус в річці Йордан, це Макавір – місце, де відсікли голову Іоану Хрестителю, це мінеральні і сірчані джерела, це пичера, в якій ховався Лот зі своїми доньками після падіння Содома і Гомори.

В Йорданії можна поєднати приємне ( плавання з трубкою серед рифів Червоного моря ) з корисним (відпочинком та лікуванням на Мертвому морі). Також Ви зможете відправитись на кілька днів з наметами у червону пустелю Ваді-Рам (місячна долина), яка є заповідником і єдиною пустелею в світі, яка оберігається ЮНЕСКО. Йорданія залишається майже такою ж, якою була упродовж своєї історії – з королем, шейхами та бедуїнами.

Амман
Столицею Йорданії є старовинне місто Амман. Це культурний центр, який нараховує тисячі років, де кожен камінець дихає історією. Це сучасне арабське місто, але варто неодмінно прогулятись вуличками Старого міста, поторгуватись на місцевих ринках, відвідати різноманітні крамнички. Цитадель – серце столиці, на її вершині розмістився римський храм Геркулеса. Також варті уваги пам’ятки: візантійська церква, палац Омейядів, римський амфітеатр, висічений у скелі, фонтан Німфеум, некрополь Аль-Кафах, сторожові вежі амонітів VIII-VII ст. до н.е. та багато іншого.
Петра
У Йорданії є власне диво світу Петра – рожеве місто, заховане від усього світу, висічене у червоних скелях народністю набатеї, які контролювали місцеві торгові шляхи. За різними даними Петру почали споруджувати ще у 2 тисячолітті до н.е. Скелі Петри містять більше 16 мінералів, і кожну годину місто змінює колір. Тільки ввечері воно стає рожевим. Тисячі туристів приїздять подивитись на це рукотворне чудо. Поруч з Петрою знаходиться поселення Ваді-Муса, а звідти в 1 км каньйон Сік – де перед мандрівниками відкривається вражаюча картина величезного фасаду, вирубаного в скелі, а далі руїни церков, гробниці, замок хрестоносців, античні храми тощо.
Акаба
Акаба – популярний морський курорт, з якого видно Ізраїль та Єгипет водночас, де можна зануритись з аквалангом у прозорі води Червоного моря або просто відпочити на чистих пляжах з чудовим сервісом. Відома Акаба своїми кораловими рифами, які тут особливо яскраві та мальовничі. Окреме місце займає 7-кілометрове узбережжя Морського парку Акаби, яке буде особливо цікавим для дайверів своїми затонулими об’єктами. Історія міста налічує декілька тисячоліть. На цих землях побували загадкові набатейські царі, і римські легіонери, візантійці та хрестоносці. Саме тут розгорнулась героїчна діяльність британського полковника, відомого під іменем Лауренс Аравійський. Тут розміщувались караван-сараї, де відпочивали паломники, котрі йшли у Мекку.
Мертве море
Унікальним природнім об’єктом, що знаходиться нижче рівня світового океану на 400 метрів є Мертве море. Це одна з найбільш солоних водойм у світі. Цей унікальний природний басейн, наповнений мінеральними речовинами зі своїми лікувальними властивостями, поступово зникає. Мертве море щороку міліє на 1 метр, воно вже пересохло посередині, тим самим утворивши Ізраїльське, в якому практично не залишилось води та Йорданське, яке ще можна побачити, моря. Вода тут приблизно в 8.6 раз солоніша, ніж в океані. Такий відсоток солоності робить воду непридатною для живих істот. Незвичайною особливістю моря є те, що тут утворюється природний асфальт у вигляді маленьких шматочків, що звуться бітум. Мертве море славиться своїми цілющими властивостями, то ж для мандрівників, що хочуть відпочити і покращити своє здоров’я, буде не зайвим відвідати у турі саме Мертве море.

Гарячі тури