Правила надання послуг

Дякуємо, що користуєтесь нашими послугами. Ці правила регламентують умови надання послуг туристичним агентством «ТЕР-ТУР» (ФО-П Чорномаз Володимир Мирославович), (надалі Агентство). Відвідуючи, переглядаючи або використовуючи наш веб-сайт і здійснюючи на ньому бронювання, Ви підтверджуєте, що прочитали, зрозуміли і погодилися з правилами та умовами, що наводяться нижче:

  1. Перед бронюванням завжди уточняйте порядок оплати і механізм розрахунку кінцевої вартості.
  2. Ви повинні надати повні і правдиві дані для бронювання.
  3. Завжди перед бронювання уточняйте умови зміни та ануляції.

Загальні питання

У своїй діяльності Агентство керується Законом України «Про туризм» та іншими державними та міжнародними нормативно-правовими актами, які регулюють взаємовідносини у сфері туризму, договорами з партнерами та цими правилами.

Бронювання

Порядок здійснення бронювання оприділяє постачальник послуг.

Перед заключенням договору на туристичне обслуговування ми рекомендуємо уважно з ним ознайомитись.

Туристи на свій вибір мають право вибрати заключення договору у письмовій або електронній формі. При виборі електронного варіанту договору, він буде відправлений туристам на зазначену ними адресу електронної пошти. Фактом акцепту електронного договору туристами являється факт оплати послуг, вказаних в даному договорі.

Вибір послуг

Ми завжди прагнемо надати туристам правдиву та достовірну інформацію про кожну послугу, яку ми надаємо.

По кожній послузі ми надаємо базову інформацію, якщо Вас цікавлять специфічні деталі, не соромтесь розпитуйте і ми з радістю відповімо на усі поставлені запитання.

У всіх випадках Вам будуть надані тільки ті послуги, які представлені в офіційних документах (договір, ваучер, квиток, страховий поліс).

Вартість і оплата

Ми продаємо тури по цінам туроператорів без додаткових комісій.

У зв'язку з динамічністю, ціни на туристичні послуги актуальні виключно на момент публікації. Завжди перед бронюванням уточняйте актуальну вартість.

Згідно Законодавства України ми приймаємо оплату у національній валюті.

Передоплата: ми не здійснюємо бронювання туру без передоплати в тих випадках, коли вона необхідна, її наявність або відсутність встановлюється для кожного бронювання індивідуально.

Достовірність даних для бронювання

Ми здійснюємо бронювання після отримання від Вас усіх необхідних для цього даних.

Ви несете повну відповідальність за правильність та достовірність наданих даних. Дані повинні бути надані у письмовому або електронному вигляді.

Зверніть увагу, що після підтвердження заявки на бронювання внесення змін у тур/послугу можливе тільки на умовах туроператора/авіакомпанії/готелю і у більшості випадків можуть бути застосовані штрафні санкції.

Ануляція бронювання

Умови ануляції туру з Вашої ініціативи відрізняються у кожному конкретному випадку. Перед бронюванням Ви завжди повинні уточняти умови змін та ануляцій. У випадку ануляції оплаченого туру повернення коштів ми здійснюємо тільки після отримання їх від туроператора.

Візові питання

У візових питаннях ми надаємо консультаційну підтримку. Ми ніколи не гарантуємо отримання візи, терміни дії отриманої візи і дату отримання паспорта по причині неможливості впливати на дії консульства.

Ви зобов'язані слідувати нашим інструкціям відносно формування пакету документів і правил їх заповнення. В процесі підготовки документів на відкриття візи ми використовуємо інформацію надану нам туроператорами. Пакет документів, який вимагає туроператор, може відрізнятись від пакету документів, який опублікований на офіційному сайті консульства.

Ви погоджуєтесь з тим, що консульство або його представники можуть вимагати у Вас будь-які додаткові документи, а також викликати Вас на особисту співбесіду у консульство. У випадку не надання вами додаткових документів або відмови явитись на особисту співбесіду в консульство і як наслідок отримання відмови у видачі візи, гроші за надані послуги не повертаються.

Ми не несемо відповідальність за будь-які прямі або непрямі збитки, викликані відмовою в отриманні візи, отримання візи пізніше очікуваного терміну, отримання візи з терміном дії, відмінним від очікуваного.

Перетин кордону

Перед початком подорожі Ви повинні самостійно переконатись у відсутності будь-яких причин, що не дають Вам покинути територію України.

Також Ви погоджуєтесь з тим, що наявність візи не гарантує в'їзд у заплановану для подорожі країну, остаточне рішення приймає Прикордонна служба.

Розмежування відповідальності

Агентство несе відповідальність перед туристами в обсязі, встановленому законодавством і договорами з постачальниками послуг.

Відповідальність за надання туристичних послуг цілком і повністю лежить на постачальниках послуг (туроператорах, авіакомпаніях, готелях, круїзних компаніях, прокатах автомобілів і т.д. і т.п.).

Агентство не несе відповідальності за будь-які дії або бездіяльність постачальника, за ненадання або надання послуг неналежної якості.

У разі появи претензій вам слід направляти їх безпосередньо постачальнику. У свою чергу, ми надаємо вам в цьому максимальне сприяння.

Агентство ніколи і ні за яких обставин не несе відповідальності за дії прикордонних служб, державних установ будь-яких країн, ситуації на дорогах, погодні умови.

Рекламації

У разі появи претензій щодо якості наданих туристичних послуг, вам необхідно направити претензію безпосередньо постачальнику послуги, попередньо повідомивши про це Агентство. Порядок розгляду рекламацій слід уточнювати у конкретного постачальника.

У разі появи претензій щодо нашої роботи, вам слід викласти їх в електронному листі та відправити за адресою info@tertour.com. Ми розглядаємо всі рекламації протягом 10 календарних днів.


Редакція від 17.07.2018 р.